Aktualitet

Një ministër ka fituar tenderin 5 milionë euro, skandali që pritet të denoncojë ‘Fiks Fare’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:25 - 29/10/20 |
mapo.al

Emisioni “Fiks Fare” ka zbuluar se një ministër ka fituar tenderin prej plot 5 milionë euro.


Sipas drejtuesve të emisionit, ministri ja ka kaluar kompaninë vajzës së tij, veprim që është konflikt interesi.


  
Skandali do publikohet sot në “Fiks Fare” dhe mbetet për tu parë kush është ministri, vajza e të cilit ka fituar tenderin 5 milionë euro.1


Etiketa: , ,

Pas