Aktualitet

Një nga personat e vrarë në Lezhë, rapsod i njohur i qytetit





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:43 - 27/04/20 |
mapo.al

Kol Murrani është një nga personat e vrarë me armë zjarri në Lezhë.


Ai është rapsod i njohur në Lezhë, si dhe pronar i një lokali në zonë.


Mbeten mister motivet e këtij krimi të rëndë, ku u vra edhe Preng Simoni.


Kol Murrani nuk rezulton me të shkuar kriminale dhe njihet nga shumë banorë të zonës.


Ka qenë djali i njërit prej viktimave, i cili i ka gjetur pa shenja jete.

 

Lexo edhe:

Detajet/ Kush janë dy personat që u vranë në Lezhë (Emrat)

Policia gjen dy të vdekur në Lezhë, janë vrarë me armë zjarri


Etiketa: , , ,

Pas