Aktualitet

Një person hipën te muzeu në Tiranë, kërcënon se do të hidhet, arsyeja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:23 - 12/05/21 |
mapo.al

Një person ka hipur tek skelat e Muzeut Kombëtar në qendër të Tiranës dhe kërcënon se do të hidhet nga lartësia nëse nuk i firmoset një kontratë pune. Sipas raportimeve, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po negocion me të


Siç shihet nga pamjet e siguruara nga gazeta Mapo, qytetari është ngjitur në skela, që shërbejnë për rikonstruktimin e godinës së muzeut.


 

Policia bën me dije se kanë marrë njoftim rreth orës 09:30 se një qytetar, i identifikuar si A. J., rreth 40 vjeç kërcënon të hidhet nga lartësia.Në vendin e ngjarjes janë gjithashtu shërbimet e ambulancës dhe zjarrfikëses.46


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas