ShowBizz

Një seksbombë si Demi në Ibiza… dhe plazhi merr ‘flakë’ nga të pasmet e saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:01 - 25/05/18 |
mapo.al

Ajo njihet për format e saj mahnitëse, dhe as këtë herë nuk ka zhgënjyer.


Demi Rose ka ngritur temperaturat në Ibiza gjatë realizimit të setit të ri fotografik për koleksionin e  “Isawitfirst.com”.


Ish-e dashura 23-vjeçare e reperit Tyga dukej fenomenale teksa ka nxjerrë në pah të pasmet bombastike e veshur me një kostum banje të bardhë.


<
>
4C9E17C300000578-5771395-image-a-65_1527250422801 4C9E17D800000578-5771395-image-a-73_1527251784583 4C9E17EB00000578-5771395-image-a-74_1527251981370 4C9E17FF00000578-5771395-image-a-66_1527250425348 4C9E181E00000578-5771395-image-a-70_1527251487297 4C9E183F00000578-5771395-image-a-75_1527252092732 4C9E184B00000578-5771395-image-a-72_1527251746521 4C9E181600000578-5771395-image-a-64_1527250401587 4C9E182700000578-5771395-image-a-68_1527250679094 4C9E183300000578-5771395-image-a-67_1527250505948 4C9E184700000578-5771395-image-a-69_1527251468427 4C9E185100000578-5771395-image-a-71_1527251744072 60408428-1 22222222222222222222222222222222222222222 b53a7d8c3301e72d930485540928f402-1 BxKMv3wCUAA_qiK demirose7 Demi-Rose-bikini-glamlog5-564x900 IMG_8473_websize_grande JM7GIYV screen-shot-2016-06-01-at-10-36-30-am-2Etiketa: , , ,

Pas