ShowBizz

Një shëtitje në garderobën gjigande të Dafina Zeqirit (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:42 - 14/05/20 |
mapo.al

Dafina Zeqiri padyshim që është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare dhe jo vetëm.


Ajo karakterizohet për stilin e veçantë të veshjeve, i cili është në shkrirje perfekte me karakterin e saj.


 


 


 

 

View this post on Instagram

 

Baby……. @jetonbylykbashi @dafineneziri

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Ajo është gjendur gjithmonë pranë ndjekësave duke postuar video dhe foto. Dhe kësaj here Dafina i ka ftuar ndjekësit të eksplorojnë gardërobën e saj ku binin në sy atëletet dhe veshjet sportive.

“Më duhet një dollap atletesh sa më shpejt të jetë e mundur”, ka qënë shkrimi bashkangjitur videos.

 

 

View this post on Instagram

 

Nxemje….. #2020 #Moneyz

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

#theblackmamba #8 #24

A post shared by (@dafina.zeqiri) on


Etiketa:

Pas