ShowBizz

Një superseksi si Sofia Jamora…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:29 - 06/04/18 |
mapo.al

Modelja e njohur amerikane, Sofia Jamora, gjithmonë e më tepër po kthehet në një lidere e reklamimit të të brendshmeve.


 


20-vjeçarja me një bukuri natyrale dhe forma mjaft joshëse, është një nga më të preferuarat nga kompanitë që prodhojnë të brendshme.

 Sipas të dhënave të publikuara për vitin 2017, Sofia ka realizuar më shumë kontrata se çdo modele tjetër, që operon në këtë treg.
 Fama e saj ka ecur paralelisht edhe në rrjetet sociale, ku Sofia numëron tashmë më tepër se 1.7 milionë ndjekës.

<
>
5M2wwvB 9fd887281d1342781b4200a684f7b18b 74d30812ceafbdb30101b05cfaa05f92 80b8959acb48d30b0870b83bc02cb54b 736de041c806fc042597874367bd3eb5 9419f7a77c9803f6b92d39f5b6abfecb auto_01-21522904942 auto_10-101522904974 auto_19-61522904980 bc581c924bffa5321ee590419178c213 ClXuV0VUkAApdHj EV4A5173_1024x1024 fa90f131f52092dc76bb8601c9b1339f fa4748861029ed4ac00c20af7462740c--bikini-beach-goals images sofia-jamora-in-bikini-at-the-beach-in-hawaii-12-24-2017-1 z4
1


Etiketa: , , , , , ,

Pas