Aktualitet

Një tjetër i zhdukur në Vlorë, i riu humb kontaktet me familjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:25 - 06/05/20 |
mapo.al

Një i ri është zhdukur që prej ditës së hënë në qytetin e Vlorës. Raportohet se Martin Seleni kishte shkuar për të marrë rrogën në një fasoneri ku punonte, dhe prej asaj dite nuk ka më asnjë kontakt me familjarët e tij.


Ata kanë bërë denoncimin në polici në lidhje me rastin, ndërkohë që nuk dihet se çfarë ka ndodhur me fatin e të riut.


Familja ka publikuar dhe fotot e Martin Selenit, që në rast se kanë informacion qytetarët të mund të ndihmojnë në gjetjen e tij.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas