Aktualitet

Një vajzë i vendos verore – Basha nxjerr fotot nga Elbasani: Ndryshimi po vjen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:08 - 14/03/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka ndarë në rrjete sociale disa foto me fëmijët në Elbasan.


Basha shkruan në rrjet, se do të sjellë ndryshim pas 25 prillit.


Ai thekson se ndryshimi do të vijë për fëmijët e Elbasanit, dhe gjithë Shqipërisë.

“Ndryshimi po vjen“-shkruan Basha krahas fotove të publikuara në ‘Facebook’.Siç shihet në fotot e publikuara nga kryedemokrati, një vajzë i vendos në dorë verore, ndërsa dy fëmijë të tjerë, i kërkojnë të bëjnë foto.


<
>
160718116_4020288918022259_54102241360286541_n 160577467_4020289031355581_3854901208417268069_n 160537866_4020289178022233_8900010418966933972_n
1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas