Aktualitet

Një vit pas ndarjes nga jeta, Rama kujton nënën e tij, Aneta (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:14 - 01/08/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto nga varri i prindërve, Kristaq dhe Aneta Rama, në 1-vjetorin e ndarjes nga jeta të nënës së tij.


Përmes një mesazhi të shkurtër në rrjetet sociale kryeministri thotë se lutet për të qenë i denjë për dashurinë e tyre.


Kur vdes babai bëhesh burrë, kur vdes nëna bëhesh fëmijë dhe kur të dy të shohin nga lart, lutesh të jesh i denjë për dashurinë e tyre…”, shkruan Rama.Një vit më parë, në 31 korrik të 2020-ës ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare Aneta Rama.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas