Aktualitet

Njëri në Turqi e tjetri në Holandë/ Dy kuqezinjtë që shënuan sot (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:16 - 16/01/21 |
mapo.al

Sokol Cikalleshi dhe Armando Broja kanë gjetur rrugën e rrjetës, respektivisht në Turqi dhe Holandë.Cikalleshi ka shënuar për Konjasporin, në ndeshjen ndaj Goztepe.


Pas një krosimi të Bytyqit nga goditja e këndit, Cikalleshi kërcen bukur me kokë dhe e dërgon topin në fundin e rrjetës.
 View this post on Instagram

 


A post shared by Sokol Cikalleshi (@sokolcikalleshi)

Ndërsa Broja shënoi ndaj Emen, pas një mungese disi të gjatë për shkak të COVID-19.

Sulmuesi i kombëtares shënoi golin e tretë të skuadrës së tij.

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas