Aktualitet

Njerku abuzonte seksualisht prej vitesh me të miturën, arrestohet 39-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:11 - 16/01/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil ku një e mitur ka denoncuar njerkun e saj, të cilin e akuzon se ka abuzuar seksualisht me të për 5 vite.


Ngjarja ka nisur që kur vajza ishte 9 vjeçe, ndërsa abuzimi i fundit sipas vajzës nga njerku ka ndodhur më 4 janar 2021, ku dhe 14-vjeçarja mori guximin për të denoncuar rastin.


Denoncimi është bërë nga e mitura dhe nëna e saj, dhe më pas nga ana e policisë është bërë shoqërimi dhe ndalimi i 39-vjeçarit.Burime për mediat bëjnë me dije se arrestimi i 40 vjeçarit është bërë me datë 10 janar.
Ndërkohë katër ditë më parë, më 12 janar është dhënë dhe masa e sigurisë arrest me burg për 39-vjeçarin.1


Etiketa: , , ,

Pas