ShowBizz

Njihuni me binjakun “sekret” të Kendall Jenner

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:38 - 28/05/20 |
mapo.al

Familja Kardashian-Jenner gjithmonë është në qendër të vëmendjes për skandalet, modën, pasurinë, luksin dhe për bukurinë fizike që bukuroshet mbartin.


See the source image


Por, Kirby Jenner pa qënë një Jenner në ADN ka arritur të bëjë të gjithë botën të flasë për të. Kirby është vetëquajtur vëllai binjak i Kendall Jenner.


Nëpërmjet photoshop ai vendos veten në fotot e Kendall dhe padyshim që duken sikur të jenë të vërteta.


Në disa raste ai ka bërë veten pjesë të videove familjare që Kendall ka postuar.

 

Kirby aktualisht ka 1.3 milionë ndjekës në Instagram dhe moderon show-n “Quibi”, ku Kendall dhe Kris Jenner janë prodhuesit ekzekutivë.

Shfaqja bazohet plotësisht në karakterin e Kirby-t dhe Kim, Kris, Kendall, Khloe dhe Kourtney madje kanë qenë të ftuara në të.

Emri i tij u bë i famshëm pasi Kim Kardashian publikoi papritur disa foto të tij në Instastory-n e saj.

 

View this post on Instagram

 

Kylie said that if this video gets over 50 million views she’ll let me have my garage sale at her house! 😬 Items I’m selling: half of a potato cannon, a shattered fish tank, tennis balls, a bunch of Morris The Cat t-shirts, a beach chair that I never figured out how to open, a haunted vase, a crate of Taco Bell hot sauce packets, a couch that smells like olives, Super Soakers, a box filled with horror movies that are too scary for me, Kirby chapstick samples from my lip kit line that never made it to stores, a bunch of old clothes, 1 sneaker, some of my old high school art projects, and a lot of other stuff. HMU!!! #KirbysGarageSale #AlmostGotCrushedAtTheEnd #LOL @kyliejenner

A post shared by Kirby Jenner (@kirbyjenner) on


Etiketa: ,

Pas