Kryesore

Njihuni me surprizat e motit sot

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:45 - 28/06/20 |
mapo.al

Sot do të mbizotërojë moti i kthjellët në të gjithë territorin. Vranësirat do të jenë kalimtare në zonat malore.


Këto vranësira do të shoqërohen me reshje shiu të karakterit lokal në formë shtrëngatash afatshkurtër.


Për tu theksuar është fakti se përveç temperaturave të larta ato do të ndihen akoma dhe më shumë për shkak të lagështirës së lartë në ajër.


Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i veriut me shpejtësi deri në 8m/s.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas