ShowBizz

Njihuni me zeshkanen më bombastike të Instagramit aktualisht

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:24 - 26/08/18 |
mapo.al

Becky Hudson është dëshmi e gjallë e fuqisë së Instagram’it.
“Kam lindur dhe jam rritur në Riçmond, Virxhinia. Fillimisht punoja si artiste makiazhi, më pas vendosa të hap një llogari në Instagram dhe të publikoj disa fotografi joshëse”, ka treguar zeshkanja përvëluese për Maxim.


“Ato tërhoqën vëmendjen e disa fotografëve, dhe gjithçka vazhdoi nga aty. Pas më pak se një viti, u zhvendosa në Los Anxhelos, arrita t’i bëj mbi 723.000 ndjekës, por s’po i numëroj më”, është shprehur ajo.


Gjoksi gjigant, me madhësi 36DDD, e ka bërë atë mjaft të pëlqyer. Në popullaritetin e zeshkanes në Instagram kanë ndikuar edhe sytë e kaltër joshës, por edhe të pasmet seksi.


Nëse trendi i popullaritetit të saj vazhdon kësisoj, ajo pritet t’i bëjë një milion ndjekës para fundit të këtij viti.


<
>
b1_1535309707-8292985 b1_1535309798-1463349 b2_1535309707-7444725 b3_1535309707-1401248 b4_1535309707-1137478 b5_1535309707-5563717 b6_1535309707-6690154 b7_1535309707-5512416 b8_1535309707-7361494 b9_1535309707-371732 b10_1535309707-9977899


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas