Aktualitet

Noizy ironizon izolimin e popullatës: Në nëntë muajt e ardhshëm, bota do të shënojë rekord lindjesh

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:09 - 13/03/20 |
mapo.al

Virusi COVID-19 këto ditë është kthyer në kryefjalën e cdo bisede. Me urdhrin e qeverisë për t’u izoluar edhe emrat e njohur nga Ekstrada, kanë ndërprerë çdo aktivitet të tyre, përfshirë dhe mbrëmjet muzikore.


Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, Noyzi i ka treguar fansave se është izoluar në shtëpi duke parë serialin e famshëm “Dragon Ball”.Pas kësaj, pak më vonë reperi ka bërë një shkrim ironizues lidhur me situatën e izolimit të popullësisë si pasojë e koronavirusit.


Në nëntë muajt e ardhshëm, bota do të ketë një rekord lindjesh”, shkroi Noizy

Sipas tij izolimi në shtëpi do i bëjë popullatën të mendojnë më shumë rreth shtimit dhe planifikimit familjar.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas