ShowBizz

Noizy publikon foton e së bijës, sdo ta besoni sa ka ndryshuar Leandra…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:03 - 29/07/18 |
mapo.al

Siç dihet tashmë reperi i njohur shqiptar Noizy është baba i një vajze, e cila quhet Leandra. Ai i ka kushtuar asaj edhe këngën e famshme ‘’Noku, mirëpo gjithmonë kujdeset që ta mbaj atë larg syrit të publikut dhe medias.


Por siç duket Leandra dhe Noizy po kalojnë pak kohë bashkë dhe reperi si rrallëherë ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto të vajzës së tij.


Me siguri të gjithë e mbajnë mend se sa e vogël dukej Leandra në videoklipin e këngës ‘Noku’, mirëpo ajo nuk duket më ashtu pasi është rritur jashtëzakonisht shumë.


Noku’, ka shkruar Noizy duke e shoqëruar postimin me një zemër. Në foton e publikuar, ajo shfaqet me kurriz, por duket që është bërë një zonjushë e vërtetë.-640-0-5b5d7bdc5de30Etiketa: , , , ,

Pas