ShowBizz

Nora fotografohet përkrah Tunës, fill pas ndarjes nga Robert Berisha

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:12 - 16/09/19 |
mapo.al

Nora Istrefi është fotografuar së fundmi nën shoqërinë e ish-kunatës së saj Tuna, me të cilën është diskutuar prej kohësh se nuk gëzon marrëdhënie të shëndosha. Ato janë parë të ulura në të njëjtën tavolinë, përkrah stilistit Valdrin Sahiti dhe bashkëshortes së tij.


Arsyeja e takimit të tyre ende nuk dihet, por aludohet se bëhet fjalë për një projekt të përbashkët muzikor.


Risjellim në vëmendje se këngëtaret fotografohen së bashku fill pasi Robert Berisha komunikoi publikisht ndarjen nga Nora Istrefi.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas