Aktualitet

Nora Istrefi dhe Robert Berisha me pushime në Bullgari

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:55 - 16/01/20 |
mapo.al

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë lënë pas gjithçka dhe kanë vendosur t’i kalojnë bashkë disa ditë pushimesh dimërore.


Arsyeja kryesore është vogëlushja e tyre Rene e cila po argëtohet me prindërit e saj në malet me borë të Banskos në Bullgari.Roberti ishte me vajzën me pushime, por këtyre të fundit u është bashkuar edhe Nora. Fotot dhe videot teksa bëjnë ski janë publikuar në profilet e tyre në  Instagram. Nuk dihet nëse çifti janë kthyer përsëri bashkë apo janë me pushime për shkak të vajzës së tyre të vogël.Etiketa:

Pas