ShowBizz

‘Nuk bëj më bashkëpunime me vajza’, habit reperi i njohur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:53 - 29/05/20 |
mapo.al

Reperi Agon Amiga pak ditë më parë publikoi projektin e ri muzikor. Kënga u titullua “Krejt kto tripa” dhe teksi është shkruar nga reperi.


See the source image


Amiga ka qenë i ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’ ku befasoi me deklaratën e tij. Reperi ka thënë se nuk do të bëj më bashkëpunime me femrat për shkak të mungesës së korrektësisë së njërës artiste që Amiga kishte planifikuar bashkëpunimin.


See the source image


E prita një javë, dy javë nuk erdhi, unë hoqa dorë. Pastaj më mori në telefon, më tha kur mundemi ta realizojmë, i thashë më vjen keq por nuk bëhet më ajo punë. Më tha nuk po ndihem mirë, jo kisha një operacion, jo kështu jo ashtu. E fshiva prej listës dhe nuk e bëra. I kam vënë vizën përgjithmonë bashkëpunimit me vajza”, u shpreh reperi.

See the source image

 


Etiketa:

Pas