ShowBizz

Nuk do ta besoni! Ja pse shtoi peshë këngëtarja shqiptare seksi…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:37 - 06/11/18 |
mapo.al

Ajo ka një qendër dobësimi dhe më shumë se sa një këngëtare, njihet si  grua e biznesit. E cila pranon se ka dëshirë të bëjë të lumtur shumë njerëz. Duke i bërë ata të ndjehen mirë me peshën e trupit të tyre.


Këngëtarja e famshme Shkenda Dubova kohëve të fundit kishte shtuar goxha shumë në peshë dhe ky vendim i saji, sado i rastësishëm të dukej kishte një prapavijë.


Dubova rrëfen për Prive, se ajo qëllimshëm kishte shtuar në peshë për një arsye!Donte t’i kuptonte më mirë klientët e saj dhe t’iu shërbente atyre  më mirë. Sipas saj  secili mund ta përmirësojë shëndetin e tij, duke larguar kilogramët e tepërt.
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas