ShowBizz

Nuk do ta njihni, ja si dukej Hygerta Sako vite më parë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:30 - 11/01/19 |
mapo.al

Hygerta Sako, është sot një nga moderatoret më të njohura në fushën e sportit dhe njëkohësisht ish-Miss Shqipëria.


Gjithashtu ajo është dhe një ndër figuarat më të ndjekura në Instaram, ku ka ndarë së fundmi një pozë të sajën shumë të vjetër.


Ajo shfaqet 36 vite më parë me flokët e prera shkurt në formë tasi dhe një fustan të qepura nga copat e tepruara të perdeve.


‘1 shtator 1983 dita e parë e klasës së parë. Flokët sikur m`i kanë prerë me tas, fustani me copën që kishte tepruar nga perdet (edhe pse qëndisur mjeshtërisht nga motra) dhe duke përqafuar lulen e duke buzëqeshur gjasme se kështu më tha xhaxhi fotografi. E megjithatë, edhe pse të varfër, më ka marrë malli për atë fëmijëri të pastër e të vërtetë’ ka shkruar në foto moderatorja.


Image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas