fbpx

ShowBizz

“Nuk është ndonjë sheik”/ Vildane Zeneli flet për lidhjen 4-vjeçare

               Publikuar në : 13:31 - 16/07/19 |
mapo.al

Vildane Zeneli ka folur së fundmi rreth jetës së saj private, që për hir të së vërtetës është tejet e komentuar nga mediat rozë. E ftuar në emisionin “N’drrimi i natës”, Vildane zbuloi se ka qenë për katër vjet e lidhur me dikë që tashmë e konsideron shok, pasi lidhja e tyre duket se ka përfunduar.


“Nuk kam folur asnjëherë për të dhe s’kam qejf të flas, kështu që nuk dua t’ia tregoj emrin. Edhe ai nuk ka qejf t’i përmendet emri. Nuk është ndonjë sheik se e di që shqiptarët ashtu mendojnë. Po nuk fole për të dashurin, shqiptarët menjëherë të bëjnë me 100 gjëra”-u shpreh Vildane.Risjellim në vëmendje se ajo është përfolur për një kohë të gjatë për një lidhje dashurie me Capital T, si edhe me miliarderin iranian Sasha Sobhani, i cili u bë i njohur në mediat vendase nga lidhja e tij me këngëtaren Morena Taraku.Etiketa:

Pas