ShowBizz

Nuk flet kurrë për të kaluarën! Zbulohet puna “misterioze” e Feros…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:46 - 29/05/18 |
mapo.al

Reperi Fero është një ndër këngëtarët më të rinj në treg.


Por falë sherreve, këngëve me tekst +18 dhe stilit të tij, ai mori shumë shpejt famë.


Gjatë intervistave ai ka deklaruar se është reperi më i mirë në Shqipëri e Kosovë pasi tashmë është koha e tij.


Por kush ka qënë Fero para se të bëhej i famshëm?


Në media po qarkullojnë disa foto, ku ndryshe nga tani, Fero punonte si kamarier në një pastiçeri.

Dhe kjo është mjaft e dukshme nga uniforma që ka veshur.

 

<
>
351599 351600


Etiketa: , , , , ,

Pas