Aktualitet

Nuk i mjafton goli që do hajë në 25 Prill… Ramziu bën autogolin rilindas me Presidentin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:05 - 24/10/20 |
Nga Lefter Maliqi

Të dashur miq!


Nuk mund të mos reagoja edhe sot pas lajthitjes së radhës nga ‘mbidoza’ që merr Kryemafiozi që kemi për Kryeministër.


Turp e faqja e zezë.Ramziu bëri autogolin rilindas, duke ndërsyer sekserët e shitur, kundër Presidentit.


Dhe për çfarë?


Se pajisi me pasaportë shqiptare futbollistin ganez të ekipit kampion të Tiranës.

O Kryemafioz, të paktën pyet vëllain tend, që merr vesh nga këto punë, që të mos bësh ‘autogol’, në një kohë kur vetëm ‘po ha gola’.

Po kërkesën Presidentit ia ka bërë klubi i Tiranës o Faqezi, për shkak të procedurave dhe kombësisë së futbollistit për ndeshjen në Zvicër, o i Marrë-Fund.

Nuk ke me çfarë të sulmosh, se të janë ‘shqyer fanella, atletet dhe më kryesorja, nuk ke TOP’, (skuadër jo e jo) o Faqezi.
O Kryemafioz i mbytur në krim e korrupsion, përgatitu për natën e madhe të 25 Prillit.

Sulmet që vijnë nga një njeri që shqiptarët e mallkojnë çdo ditë, vetëm sa i garantojnë fitoren e ndeshjes kundërshtarit, o ‘drogaxhi’.

Mëso, mëso, mëso Ramzi… se ku i dihet, nëse i shpëton burgut… mund të bëhesh mësues kursesh private, te bunkeri i ndëshkimit në Surrel…


Etiketa:

Pas