Aktualitet

Nuk ka qetësi, dy lëkundje 3.5 ballë në 9 të mëngjesit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:43 - 22/09/19 |
mapo.al

Lëkundje të forta termeti janë ndjerë në kryeqytet në mesnatë por edhe në orët e para të mëngjesit.


I fundit dhe i teti në radhë ka tronditur Tiranën dhe Durrësin, ku është ndjerë dhe më shumë, në orën 9 të mëngjesit me magnitudë 3.5. Ndërsa katër minuta pas tij, në orën 09:09 është regjistruar një tjetër lëkundje prej 3.4 ballë. 


Lëkundje sizmike ka pasur edhe gjatë natës së kaluar, duke bërë që dhjetëra qytetarë nga paniku të kalojnë natën jashtë.


LEXO EDHE:


Tërmetet/ Regjistrohen 25 lëkundje të forta toke në Shqipëri

(FOTO+VIDEO) Tirana pas tërmetit 5.8 ballë


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas