Nuk ka qetësi për Hysajn, parulla kërcënuese nga ultrasit e Lazios

Mund të quhet një përplasje tashmë ajo mes Elseid Hysajt dhe Ultrasve të Lazios. Këta të fundit nuk ndalen vetëm me fshirjen e postimeve nga Hysaj dhe lojtarët e tjerë të videos me këngën “Bella Ciao”, por janë hedhur në sulm kundër mbrojtësit shqiptar. Ky i fundit i ardhur nga Napoli si një blerje e … Continue reading Nuk ka qetësi për Hysajn, parulla kërcënuese nga ultrasit e Lazios