Aktualitet

Nuk mungojnë thirrjet ‘Rama Ik’ në derbin kryeqytetas (Video)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:54 - 13/12/19 |
mapo.al

Janë rikthyer thirrjet ‘Rama Ik’ në stadiumin ‘Air Albania Stadium’. Ndërkohë që po luhet sfida mes Partizanit dhe Tiranës, gjatë pushimit mes dy pjesëve, një grup tifozësh janë dëgjuar në kor të thërrasin ‘Rama Ik’.


Kujtojmë që të njetjat thirrje janë dëgjuar edhe në sfidën inaguruese të stadiumit të ri, asaj mes Shqipërisë dhe Francës.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas