Aktualitet

Nuk ndalet Dua Lipa, arrin një tjetër sukses

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:00 - 10/03/20 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare ka arritur një tjetër sukses të jashtëzakonshëm. Pak javë më parë Dua publikoi këngën e re “Don’t Start Now” e cila tashmë është renditur në pozitë e tretë në “Billboard Hot 100”.


Ky lajm e ka lumturuar pafund artisten e cila e ka ndarë këtë moment me fansat në Instagram.


“O Zot po e publikoj këtë tani sepse kjo mund të mos ndodhë më kurrë, në pozitën e 3 në Hot 100”, ka shkruar Dua. Në prill publikohet albumi i saj i dyte “Future Nostalgia”.
Etiketa:

Pas