Aktualitet

Nuk po ju hapen videot në Youtube/ Ja arsyeja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:41 - 09/09/20 |
mapo.al

Ditën e sotme në Shqipëri nga shumë perdorues është venë re se një pjesë e mirë e kanaleve në Youtube nuk ishin të aksesueshme.


Faktikisht, platforma më e madhe për shpërndarjen dhe shikimin e videove,  ka lançuar versionin e Youtube Premium edhe për vendin tonë.


Nëse do të bëni një kontroll në këtë moment do të vëreni që kanalet të cilat e kanë transferuar llogarinë e tyre në Youtube premium, nuk janë më të aksesueshme.

Youtube Premium është e aksesueshme vetëm me pagesë për 11.99$ në muaj dhe funksionon si një platformë e veçuar nga Youtube tradicional.Kjo risi shërben për të gjithë ata që dëshirojnë të shikojnë videot pa u bezdisur nga reklamat e shumta para dhe pas tyre.1


Etiketa: ,

Pas