Aktualitet

Numërohen tre kutitë e para në Memaliaj, PS 395 vota, PD 192


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:18 - 26/04/21 |
mapo.al

Ka dalë rezultati i tre kutive të para të hapura në Memaliaj. PS ka grumbulluar 395 vota, PD 192 kurse LSI 81.

Saktësisht janë numëruar kutitë e qendrave Qesarat, ku PS ka 148, PD 78 kurse LSI 36, si dhe dy kuti në Buz, ku PS ka marrë nga 147 dhe 100, PD 78 dhe 49 dhe LSI 9 dhe 36.


PS në këto tre kuti në Memaliaj kryeson PS edhe ndaj PD-LSI së bashku që kanë 273 vota në total.

Fshati QesaratPS – 395 vota


PD – 192 vota

LSI – 81

Fshati Buz, kutia 1

PS – 147 vota

PD – 78 vota

LSI – 9 vota

Fshati Buz, kutia 2

PS – 100 vota

PD – 49 vota

Lexo edhe :  Edi Rama citon basketbollistin Michael Jordan: Po punove fort ia del

LSI – 36 vota

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas