Nxjerr video nga Vjosa, Di Caprio: Ta shpërndajnë Rama, Basha, Kryemadhi e Meta

Aktori i njohur ndërkombëtarisht, Lenardo Di Caprio ka nxjerrë një video të lumit Vjosa duke iu drejtuar me një thirrje liderëve të politikës shqiptare. Di Caprio kërkon që videoja sensibilizuese të shpërndahet në rrjete sociale dhe nga kryeministri Edi Rama, kryetar i PD, Lulzim Basha, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir … Continue reading Nxjerr video nga Vjosa, Di Caprio: Ta shpërndajnë Rama, Basha, Kryemadhi e Meta