ShowBizz

“O me rob shpie”/ Visjan Ukcenaj tremb Marina Vjollcën (Video)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:51 - 13/06/20 |
mapo.al

Aktorët e ‘Klanifornia’, shpesh here postojnë video nga prapaskenat.


Këtë herë ishte Marina Vjollca ajo e cila është trembur nga aktori Visjn Ukcenaj.


Mirëpo kjo nuk është hera e parë që ndodh pasi Marina shpesh herë është trembur nga aktorët dhe videot janë publikuar edhe nga ajo vetë.  Kur të shihni videon do kuptoni pse Marina po qesh nga halli”, ka shkruar Visjani krah videos ku duket se moderatores i ka rënë telefoni nga duart pasi është trembur dhe ka bërtitur.

 

View this post on Instagram

 

Kur te Shihni Videon do kuptoni pse Marina po qesh nga Halli… @marina_vjollca

A post shared by Visjan Ukcenaj (@visjanukcenaj) on

A mor, mor, mortje...’- thote Marina teksa ulet në tokë për të marrë telefonin.

 

View this post on Instagram

 

The only time you should ever look back, is to see how far you’ve come. #klanifornia

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

O me rob shpie sa eshte tremb mor plak‘-thote Visjani.

 

View this post on Instagram

 

Na ndiqni sonte ne Tv Klan 📺 “Klanifornia” Shume puthje per ju💋

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas