Aktualitet

“O plaku mere”/ Petro Koçi-Berishës: Kërkon t’i bësh të gjithë si veten


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 23/07/21 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me publikimin e mesazheve të atyre që ai i quan “qytetari dixhital”, duke hedhur në Facebook denoncime thuajse çdo ditë.


Sot ai ka publikuar një mesazh sipas të cilit deputeti socialist Petro Koçi sulmoi ish-drejtorin e Kadastrës se i kërkoi 200 mijë euro dhe ai nuk ia dha.


200000 € ne mes ne sherrin e Petro Koçit me Ervin Bushin”, ka shkruar Berisha, krahas mesazhit të qytetarit.Ndërkohë që i menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetit socialist Petro Koçi.O plaku Mere kaq shume te djeg ndershmëria e të tjerëve? Ke ikur jo vetëm me gjithë tespie por edhe nga mëndte! Linde e u plake dreqëndëbark! Njerëz të mirë e të pastër mos u dekurajoni! Ky kërkon që ti bëjë të gjithë si veten e tij, zëdhënës të korruptur të botës së krimit! Drejtësia do fitojë”, shkruan Koçi.

Lexo edhe :  Berisha, mesazh Bashës: Respekto forumet ose do përfundosh keq


LEXO EDHE: 

Berisha: “Lufta” në PS e Fierit nisi për 200 mijë €, Petro Koçi u përplas me…

1


Etiketa: ,

Pas