Sport

Olsi Rama: Ja çelësi i suksesit të Partizanit!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:20 - 08/10/18 |
mapo.al

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama, në intervistën e tij për Top Channel, tregoi disa nga ndryshimet që po e bëjnë këtë Partizan të suksesshëm dhe mbi të gjitha sekretin e trajnerit Gega që duket të përshtatet më së miri me grupin që drejton.


“Çelësi i suksesit është te çunat në dhomën e zhveshjes. Janë të gjithë gjërat që ata bëjnë gjatë javës në stërvitje, impenjimi, stërvitja. Tashmë gjërat janë vënë në binarët që duhen”, tha ndër të tjera Olsi Rama.


Etiketa: , ,

Pas