Aktualitet

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:23 - 22/08/20 |
mapo.al

Dje, Olta Gixhari ka sjellë në jetë djalin e saj.Aktorja shqiptare e ka publikuar lajmin në rrjetet sociale, duke postuar një tufë me lule, së cilës i ka bashkëngjitur datën 21/8/2020 – një datë speciale për të.


Një ditë më parë, Olta ndau me ndjekësit në Instagram se ishte duke përgatitur valixhen, para se të shkonte në maternitet.Aktorja dhe partneri i saj po jetojnë aktualisht në Spanjë, ku erdhi në jetë edhe fëmija i tyre i parë. 


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas