ShowBizz

Olta Gixhari e ka gjetur mënyrën se si të mos shtoj shumë peshë gjatë shtazënisë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:23 - 25/05/20 |
mapo.al

Nepset gjatë shtatzënisë janë vërtet një çështje më vetë për gratë që janë shtazënë dhe këtë më shumë se kurrë po e përjeton sot Olta Gixhari, e cila do të bëhet nënë për herë të parë.


Aktorja ka treguar përmes një postimi së fundi se, mundohet ta ruajë veten kur është fjala për të ngrënë dhe ka gjetur tashmë një muzë nga ku merr forcë.


Dhe është fjala për Jonida Vokshin, e cila është gjithashtu shtatzënë dhe në superformë.


Olta shprehet në një postim të fundit se kur e merr uria, sheh foton e Jonidës dhe ha vetëm një kastravec.


“Kur më merr uria shoh këtë dhe ha një kastravec”, shkruan Olta Gixhari.


Image


Etiketa:

Pas