ShowBizz

Olta Gixhari fotografohet duke u puthur me të dashurin, aktorja pranon shtatzaninë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:54 - 15/05/20 |
mapo.al

Tashmë mund të thuhet ‘zyrtarisht’ se aktorja shqiptare, Olta Gixhari, është shtatzënë. Bukuroshja shqiptare, e cila prej kohësh duket se ka nisur një jetë të re në Spanjë, përfundimisht është në pritje të ëmbël për t’u bërë nënë.


Dyshimet në lidhje me shtatzaninë e aktores janë hedhur ditë më parë në mediat rozë, arsyeja ishte fotoja që Gixhari publikoi.  Ajo u pa  teksa po pozonte  me rrobat e reja që kishte marrë, por barku i saj dukej ndryshe nga herët e tjera.


Por konfirmimi ka ardhur nga vetë aktorja nëpërmjet një fotografie të publikuar vetëm pak minuta më parë në profilin personal të saj në rrjetet sociale, ku shfaqet duke u pruthur me të dashurin në breg të detin ndërsa janë të veshur të dy me kostum sërfi dhe prabë tyre qëndron pikërisht një dërrasë sërfi.


Përbri kësaj fotografue ka shkruar në anglisht: “Mami dhe Babi ??????”


Mënjëherë kanë vërshuar urimet nga personazhet e njohura shqiptare në adresë të aktores seksi .


E angazhuar së fundmi në biznes dhe lumturisht e dashuruar me partnerin e saj, Olta Gixhari do të bëhet për herë të parë mama brenda pak muajsh./ SYRI.net

ImageImageImage


Etiketa:

Pas