Aktualitet

Olta Gixhari shpërthen në lot/ Ja arsyejaBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:11 - 22/04/20 |
mapo.al

Aktorja Olta Gixhari këto ditë izolimi po i kalon në Spanjë, së bashku me bashkëshortin. Shprehet se është mërzitur dhe ka telefonuar të ëmën duke qarë. Shkak u bënë policët të cilët sa herë del nga shtëpia, e pyesin me detaje.


Vetëm policët nuk ja dua Spanjës. Ja dje po merrja mamin në telefon dhe fillova duke qarë. Dje ka qenë kriza ime e parë. I thashë mua mu shpif këtu. Sa dal poshtë tek rruga më ndalon polici më pyet kush je, më kërkon dokumentin,më kërkon numrin e telefonit, adresën ku jetoj, me kë po jetoj, pse po shkon në supermarket, çfarë po haj, çfarë po blej, u çmenda”, tha Olta.


 

 

 

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas