ShowBizz

Operacione për t’i ngjarë kukullave të seksit, 29-vjeçarja: Dukem yll!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:10 - 24/08/18 |
mapo.al

Një 29-vjeçare angleze ka shpenzuar rreth 10 000 sterlina në operacione për tu dukur si kukullat e seksit dhe është mjaft e kënaqur nga pamja e saj e re.


Cindy Moore mburret tashmë në Instagram me format e saj të reja dhe këmbëngul se ndërhyrjet kirurgjikale nuk ndikojnë në prindërim.


“Njerëzit mendojnë se unë i postoj fotot sepse dua burrë, por unë i postoj thjesht sepse dukem yll. I postoj sepse më bëjnë që të ndihem mirë”, tregon Cindy.


Po ju, si mendoni se duket 29-vjeçarja? Shikoni galerinë e mëposhtme…


<
>
cindy cindy1 cindy2 cindy3 cindy4 cindy5 cindy6


Etiketa: , , ,

Pas