Operacioni ndërkombëtar – Kush janë disa nga policët e arrestuar, një i ndaluar në Lazarat

Zbardhen të tjera detaje nga operacioni ndërkombëtar që çoi në lëshimin e 38 urdhër-arresteve. Ky operacion është i shtrirë në Shqipëri, Itali, Spanjë dhe në Mal të Zi. Burime bëjnë me dije policia ka ushtruar kontrolle gjatë natës edhe në Lazarat. Nga kontrollet mësohet se në pranga ka përfunduar Ilir Gaba. Në Shqipëri mësohet se … Continue reading Operacioni ndërkombëtar – Kush janë disa nga policët e arrestuar, një i ndaluar në Lazarat