Shkatërrohet karteli më i madh shqipfolës i kokainës, kush janë shqiptarët e arrestuar (VIDEO)

Policia e Shtetit ka dhënë detajet e para për operacion ndërkombëtar antidrogë, në bashkëpunim me homologët, i koordinuar nga Europol, Eurojust dhe Shërbimi i Bashkëpunimit Ndërkombëtar Policor, ku u shkatërrua karteli më i madh shqipfolës i trafikut të kokainës.  Në krye të këtij karteli është Dritan Rexhepi i cili ndodhet në burg në Ekuador, ndërsa … Continue reading Shkatërrohet karteli më i madh shqipfolës i kokainës, kush janë shqiptarët e arrestuar (VIDEO)