Kryesore

Opozita nis lëvizjet, Monika Kryemadhi takim me Lulzim Bashën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:49 - 22/07/20 |
mapo.al

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, po zhvillon një takim me kreun e opozitës Lulzim Basha, në selinë e PD.


Ky takim vjen në kuadër të zhvillimeve të fundit politike, në vend, ku sot në orën 17:00 do të mblidhet Këshilli Politik do të mblidhet për të diskutuar për ndryshimet kushtetuese.


Në mbledhje, do të marrin pjesë përfaqësues të mazhorancës dhe të opozitës parlamentare. I pranishëm do të jetë edhe kryeministri Edi Rama.

Ende nuk ka një përgjigje nëse opozita jashtëparlamentare do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit Politik.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas