Sport

Ora e fundit? Milani thërret Gattuson në seli


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:10 - 29/04/19 |
ro ot

Edhe pse lajmet e ditës së sotme kanë qenë të gjitha për konfirmimin e Gattusos në stolin e Milanit, përtej disfatës në Torino dhe 5 pikëve në 7 ndeshjet e fundit, drejtuesit e klubit nuk e mbyllin me kaq.


Sipas “Sky”, trajneri kuqezi sapo ka hyrë në selinë e klubit, ku janë të pranishëm Gazidis, Leonardo, Maldini dhe pritet edhe presidenti Scaroni. Një mbledhje që pritet të zgjasë pak dhe ku do të diskutohen shumë gjëra.


Lexo edhe: Milan humb shansin për Champions, thyhet në Torino


1


Etiketa: , , ,

Pas