Aktualitet

Ora policore, Rama: E dimë mirë çfarë bëjmë dhe s’do biem në kurthin e euforisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:36 - 28/05/21 |
mapo.al

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama u është përgjigjur zërave kundër për sa i përket orës policore


Sipas Ramës tanimë jemi në krye të klasifikimit në Europë për ultësinë e nivelit të infektimeve e të humbjeve të jetës dhe se qeveria e di mirë atë që bën.


 Statusi
“Kush bën krahasime me vendet e tjera për orën policore antiCovid, të mos harrojë se prej disa kohësh tanimë jemi në krye të klasifikimit në Europë për ultësinë e nivelit të infektimeve e të humbjeve të jetës!Dmth e dimë mirë atë që bëjmë dhe nuk do të biem në kurthin e euforisë!”1


Etiketa: ,

Pas