Aktualitet

Orikum/ Automjeti përplas drejtuesin e biçikletës, ndërron jetë biçiklisti
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:02 - 26/09/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë vdekjeje ka ndodhur mbërmjen e sotme në Orikum të Vlorës mësohet nga burimet në media.


Automjeti tip “Passat” ka përplasur një biçikletë teksa viktimë ka mbetur drejtuesi i saj.


Saktësisht përplasja është regjistruar afër qytetit të Orikumit teksa nuk dihet ende identiteti i viktimës.


Policia dhe grupi hetimor ndërkohë ndodhen në vendin e ngjarjes.
Etiketa: , , ,

Pas