Aktualitet

Oriola Marashi dhe e motra vijnë mjaft joshëse me këto foto


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:05 - 17/06/21 |
mapo.al

Oriola Marashi është një nga modelet më të spikatura të vendit tonë. Me hiret e saj modelja ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e markav të njohura.


Marashi falë talentit dhe punës në modeling është kthyer në një nga imazhet më të kërkuara brenda dhe jashtë vendit.


Së fundmi Oriola ka ndarë disa poza me të motrën Xhulian dhe spo na iu besohet syve nga ngjashmëria që kanë.<
>
Oriola Marashi
Oriola dhe e motra2 Oriola dhe e motra1 Oriola dhe e motra Oriola Marashi2 Oriola Marashi1 Oriola Marashi Xhulia Marashi2 Xhulia Marashi1 Xhulia Marashi

Motrat marashi shfaqen seksi të veshura me të kuqe dhe provokimi në rrjete sociale sapo shënoi një tjetër standard.E motra ka një profil ndryshe nga Oriola megjithatë në raste të tilla nuk ia kursen vetes një set të këndshëm fotografik.Kujtojmë se pak ditë më parë Oriola u përfol se i është rikthyer lidhjes me Grezdën. Në një dalje të fundit ai tha se ndihet i plotësuar në jetën private.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas