Aktualitet

Oriola Marashi “lë pa frymë” fansat, publikon foto me dekolte të hapur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:51 - 10/10/21 |
mapo.al

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare.


Modelja ka publikuar së fundmi disa imazhe në rrjete sociale, ku ka fituar dhe vëmendjen e ndjekësve.


Ajo shfaqet me një veshje që i nxjerr në plan të parë pjesën e dekoltesë.Oriola nuk i kanë munguar dhe komentet e shumta dhe pëlqimet, e duhet pranuar, që ajo tërheq vëmendje sa herë poston ndonjë foto në rrjet.


5


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas