Aktualitet

Oriola Marashi nuk kursehet, fustani transparent tregon shumë (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:26 - 06/08/21 |
mapo.al

Modelja ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj plot stil.


E veshur me veshje glamuroze, Oriola Marashi ka venë në dukje hiret e saj të bukura.


Bukuroshja shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të zezë paksa të tejdukshëm dhe me dekolte të hapur.<
>
Oriola Marashi2 Oriola Marashi3 Oriola Marashi4 Oriola Marashi5 Oriola Marashi6 Oriola Marashi7

Oriola, e ka kombinuar dukjen e rregulluar me makijazh dhe flokët e saj të cilat i ka hedhur në njërën anë të krahëve.Imazhet ajo i ka shkrepur në një restaurant dhe nuk dihet se kush ka qenë shoqëruesi i modeles.1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas