Aktualitet

Oriola Marashi topless, çfarë iu panë sytë miqve të saj virtual (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:25 - 02/08/21 |
mapo.al

Oriola Marashi përveçse një nga modelet më të suksesshme ajo është mjaft seksi në çdo dalje të sajën.


Prej ditësh Marashi po pushon në ishullin Mykonos në Greqi. Modelen jemi mësuar ta shikojmë të ngrejë temperaturat në dimër dhe jo më në verë me hiret e saj.


Ajo ka pozuar topless përpara aparatit fotografik duke e shtuar akoma më shumë atraksionin tek miqtë e saj virtual.<
>
Oriola Marashi ne det4 Oriola Marashi ne det3 Oriola Marashi ne det2 Oriola Marashi ne det1 Oriola Marashi ne det

Kujtojmë se Oriola ka qenë në një lidhje me futbollistin e njohur Grezda, të cilët pas krisjes së marrëdhënies duket se kanë vendosur ti rikthehen përsëri romancës së tyre.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas