Aktualitet

Oriola pushime me të dashurin, modelja topless në plazh, ndan foton romantike me Erosin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:36 - 31/07/20 |
mapo.al

Oriola Marashi ka nisur pushimet me të dashurin e saj, Eros Grezda. Çifti ka zgjedhur të pushojë në një nga resortet luksoze të Turqisë. Ndonëse u përfolën për një ndarje mes tyre, duket se dyshja po jeton ditë plot dashuri përkrah njëri-tjetrit.Së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet e shtrirë në rërë. Modelja ka pozuar topless dhe ka mbuluar gjoksin vetëm me një gjethe.


E mesa duket ka qenë i dashuri që i ka bërë foton seksi partneres së tij, që tanimë njihet për poza sensuale. Ndërsa në një foto tjetër modelja ka pozuar së bashku me futbollisit nën dritën e hënës.  • foto galeri
  • foto galeri

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas